اهداف فروشگاه چهل چای

عقل سالم در بدن سالم است (بوعلی سینا) . آیا بدن ما سالم است ؟


فروشگاه اینترنتی چهل چای با هدف اصلاح ذایقه ایرانی ها و ارایه محصولات گلچین شده و سنتی و ارگانیک تشکیل شده است

همان طور که می دانید امروزه تهیه محصولات سالم و اصل یک از دغدغه های ما از بین سیر عظیمی از محصولات شرکتی می باشد به شما مشتریان عزیز این نوید را می دهیم که این فروشگاه تنها محصولاتی را عرضه می کند که ارگانیک و فاقد افزودنی می باشد.

بیشتر مواد غذایی تاثیر دارویی دارند و مصرف آنها بر روی رشد جسمی ، فکری ، صحت و سلامت ، و رنگ و روی و تیپ و چهره جذاب انسان تاثیر بسیار زیادی دارند تا جایی که دانشمندان علم ژنتیک امروزی اثبات کرده اند که ژن انسان را برای اصلاح نسل خود می توان با تغذیه ای سالم بهبود بخشید و حکمای قدیم ایرانی نیز براین بوده اند و بالاتر از همه احادیث ائمه معصومین و آیات قرآن بر نوع غذا و نحوه بدست آوردن آن تاکید داشتند که در بخش اطلاعات عمومی سایت جزئیات بیشتری برای شما عزیزان ذکر شده است.
از جمله این مواد غذایی که امروزه بیشترین دغدغه را در تهیه آن داریم می شود به عسل خالص ، روغن گیاهی ، نان ، برنج و غیره می توان اشاره کرد که بیشترین مصرف غذایی ما ایرانی ها حول همین مواد غذایی است .
فروشگاه اینترنتی چهل چای ، می کوشد با استعانت از خدای متعال و به کار گیری توانایی های گروهی خود وهمکاری شما هم وطنان عزیز محصولات خود را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب عرضه کند. اینکه بهترین کیفیت و قیمت مناسب در کنار هم هستند تنها یک شعار نیست ما پیشنهاد می کنیم از محصولات چهل چای مصرف کنید تا اطمینان حاصل کنید

چهل چای چیست ؟

چهل چای نام جنگلی است در شمال ایران شهر مینودشت .علت انتخاب این اسم برای فروشگاه ما دقیقا هیمن موضوع است چرا که نام جنگل هر شنونده ای را به یاد طبیعت و سرسبزی می اندازد و هدف فروشگاه چهل چای عرضه محصولات سالم و خالص است

اشتغال زایی جهت روستایییان :

با خرید محصولات ما چرخ تولید ایران به گردش در خواهد آمد چراکه تعدادی از محصولات ما از جمله نان سنتی و کره گاوی و ... از روستاییان عزیز تهیه می شود پس خرید شما از این فروشگاه باعث رونق در قشر روستایی ما خواهد شد و از حجم عظیم محاجرت این عزیزان به شهر جلوگیری خواهد نمود.

با تشکر از انتخاب شما هم وطن عزیز

 

ما اولین نیستیم ولی بهترین می باشیم

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول