متن

قوانین سایت 

استفاده از فروشگاه چهل چای و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط زیر تلقی می گردد :

 1- خرید کالا از فروشگاه چهل چای بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و رعایت تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- فروشگاه اینترنتی چهل چای واسطه ای جهت ارایه محصولات ارگانیک و سالم تهیه شده از شرکتهای تولید کننده داخلی می باشد و قیمت های کالاهای عرضه شده از بهای تمام شده بعلاوهحداقل سود ممکنه میباشد.

3 - این فروشگاه از حریم شخصی کاربران دفاع میکند و به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نمی نماید.

 

ارتباط با کاربران:

تنها مرجع مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی به آدرس www.40chay.comاست و همچنین برای تماس با فروشگاه چهل چای فقط آدرس های ایمیل و تلفن های تماس ذکر شده بخش تماس با ما مجاز می باشند.

تماس-با-ما

فروش و تحویل سفارش :

- مکان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی چهل چای درج شده و فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

 

-زمان تحویل کالا روزهای زوج از ساعت 17:00 به بعد می باشد.در صورتی که سفارش بعد ساعت 20:00 انجام شود تحویل کالا در روز زوج بعد انجام خواهد شد .

 

-در صورتی که خرید کاربر بیشتر از مبلغ 50/000 تومان باشد به صورت رایگان ارسال میگردد تحویل در همان روز انجام خواهد شد.

 

- ارزش کالا یا کالای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه خواهد شد.

 

- سفارش دهنده کالا در هنگام دریافت کالای ارسال شده با امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع ُ مقدار ُ و سلامت کالا ابراز می نماید .

 

شرایط برگشت کالا :

- هر گونه نقص و یاعیب فنی کالا و یا گذشت تاریخ انقضا در مواد غذایی باید در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 09159750714 و یا ایمیل فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل بررسی و در صورت اثبات نقص جایگزین گردد بدیعی است بعد از مدت 24 ساعت هیج اعتراضی پذیرفتنی نیست .

 

با سپاس فراروان از شما

مدیریت سایت :  مجید دهقانی محمد آبادی

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول